• Wpisów: 1212
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 173 dni temu, 18:47
  • Licznik odwiedzin: 1 437 832 / 3632 dni
 
gracjan
 
Gracjan Roztocki: Hello! A teraz moja nowa piosenka: pt. "Pukam do Ciebie".

A teraz uwaga!!! Mój największy Anty Fan zmienił się i został moim dobrym znajomym!!! Zadałem mu kilka pytań i oto odpowiedzi na nie:
1. Co Ci się we mnie nie podobało?
Nie podobało mi się blokowanie użytkowników za nieprzychylne komentarze, jeżeli chodzi o wulgaryzmy jest to rzecz zrozumiała, ale często była to zwykła krytyka. Można więc powiedzieć że to co mi się nie podobało to brak samokrytycyzmu. Może Gracjan inaczej to widział, ale przeciętny użytkownik youtube mógł to tak odebrać.
2. Po co zrobiłeś anty stronę Gracjana?
Na początku nie była to strona czysto anty Gracjanowska, pisałem również o Luntku i Rolandzie Pieczkowskim. Po co zrobiłem ta stronę ? skoro Gracjan blokował piszących mu nieprzychylne komentarze chciałem stworzyć profil na którym Ci zablokowani mogliby wyrazić swoje zdanie.
3. Co robiłeś, aby mi dokuczyć?
Przede wszystkim komentarze, z mojej strony krytykujące, ze strony niektórych osób z anty teamu często wulgarne. Co jeszcze ? Spamowanie kont, kilka prób przejęcia konta na YT, podszywanie się pod przyjaciół Gracjana by móc wystawiać negatywne komentarze. Niektórzy z anty teamu próbowali robić jakieś filmiki, na których można by było do woli krytykować Gracjana bez obawy zablokowania. Była też strona na Naszej Klasie która została zamknięta przez admina.
4. Czy Twoja strona cieszyła się dużym powodzeniem?
Niestety tak. W ostatnich dniach działania anty teamu było już 90 osób, co przy 2 miesiącach działania strony nie jest złym wynikiem.przez ten okres spotkałem raptem 3 osoby które skrytykowały ten profil ( liczba wyświetleń strony wynosiła ok 1500 ). Na naszej klasie działałem kilka dni, przez co nie miałem dużo znajomych. Ale jest jeden plus zakładania takich stron.... otóż wyłapują pseudo fanów. Na naszej klasie pisały do mnie osoby które miały Gracjana w znajomych a które mi napisały że tak naprawdę go nie lubią. Dziwne ? Niektórzy maja obsesję by mieć z 200, 300 znajomych na Naszej Klasie, więc dodają Gracjana do znajomych. Okazuje się iż te same osoby czasami krytykowały go na innych profilach. Niektórzy sami wysyłali zaproszenia, ale najczęściej było tak iż otwierało się jakąś stronę Gracjana. Jeżeli ktoś pisał negatywne komentarze to dostawał zaproszenie od anty teamu. W ten sposób mieliśmy osoby które faktycznie nie lubiły Gracjana. Niestety Gracjan nie mógł tego samego powiedzieć o swoich znajomych.Nie wszyscy jego znajomi stali za nim.
5. Pod jakimi pseudonimami występowałeś?
Moje konto to FuckYouGracjan i antygracjanteam. Mieliśmy z bratem też konta NowaHutaDweller i OnaToPotrafi do których to mieliśmy oboje hasła. Były to konta na których jawiliśmy się jako przyjaciele Gracjana by móc go przy spamować w odpowiedniej chwili. Natomiast pragnę zdementować plotki jakoby KasiaStalmach, gracjanmaPochwe i inne profile były mojego autorstwa. Z tymi profilami nie mam nic wspólnego. Były osoby które odgapiały moje pomysły i próbowały zakładać podobne konta stąd często podobieństwo nazw. Np. ktoś założył konto FUCKYOUGRACJANNN (pisane dużymi literami) kim była ta osoba, nie mam zielonego pojęcia. Faktem jest że i inne osoby z anty teamu prawdopodobnie miały więcej niż jedno konto. Nie wiadomo natomiast ile było takich osób.
6. Dlaczego zlikwidowałeś anty stronę Gracjana?
Zlikwidowałem swoje konta i kazałem to samo zrobić mojemu bratu. Dlaczego ? uważałem iż jest to bez sensu, po co komuś obrzydzać życie skoro i tak nie jest ono łatwe ? Zauważyłem iż Gracjan jest sobą, nikomu nie przeszkadza, robi tam sobie to co lubi i mimo że nie uważam Gracjana za wielkiego artystę to uważam iż to co robi może się podobać i jeżeli znajdą się odbiorcy jego twórczości to O.K.
7. Jakie masz plany na przyszłość?
Plany na przyszłość ? mam nowe konto ( jedno ! ) i nie mam zamiarów nikomu obrzydzać życia :)
8. Czy zrobiłeś komuś innemu anty stronę?
Jak wspomniałem już, na początku pisałem też o Luntku i Rolandzie Pieczkowskim, ale jako że Luntkowi zablokowano konto ( teraz je odzyskał ) a Roland dał sobie spokój z tymi swoimi filmikami, na talerzu został Gracjan. Nawet próbowałem swego czasu połączyć moją stronę ze stroną anty Luntek , ale zauważyłem ze to było takie konto widmo. zrobili na nim parę anty filmików i porzucili.
9. Co teraz o mnie sądzisz i jakie rady byś mi dał?
Jeżeli fani chcą Cię takiego jak teraz to nie zmieniaj nic, natomiast jeżeli myślisz o wydaniu płyty to trzeba troszkę popracować nad melodią, nad śpiewaniem do rytmu. Cały twój czar kryje się jednak chyba właśnie w tej naturalności, w tym niedopracowaniu szczegółów... w filmie "Rejs" występowali np. zwykli ludzie z wszystkimi ich wadami i słabościami, to byli ludzie bez przygotowania aktorskiego a mimo to film cieszy się popularnością po dzień dzisiejszy.
10. Co sądzisz o jakiś innych gwiazdach internetu?
No cóż ... teraz każdy może mieć swoje 5 minut w internecie. Ludzie lubią oglądać osoby oryginalne, często śmieszne w tym co robią. Było dużo takich osób... Kononowicz, Lech Roch Pawlak, Luntek, Roland Pieczkowski... . Nie są to moim zdaniem żadne kariery, a jedynie zwykłe występy pod publikę. Takie osoby są na fali miesiąc, dwa czasami i rok, ale w końcu przychodzi taki moment że wyskakuje jakaś nowa gwiazda internetu a o starej się zapomina.
11. Jak myślisz, co teraz w Internecie jest popularne?
Właśnie myślę ze takie oryginalne osoby z niecodziennym podejściem do życia ! wystarczy popatrzeć na wyświetlenia kanałów na YouTube. Luntek ma ich ponad 190 tysięcy, Gracjan ponad 160 tysięcy ! Wiadomo że w tej liczbie są fani i wrogowie ale oglądalność jest jedna :) w podobny sposób chciała się wylansować partia Podlasie XXI wieku zgłaszając Kononowicza w kandydaturze na prezydenta Białegostoku. Myślę że jest to najlepszy i najtańszy sposób w obecnej chwili.
12. Czy możemy zostać przyjaciółmi?
Przyjaciółmi to może za wielkie słowo, zwłaszcza po tym co zrobiłem. Natomiast dobrymi znajomymi jak najbardziej. Życzę Ci wielu sukcesów i wielu fanów. Dziękuję za wywiad. Cześć.
Ja też dziękuję za wywiad i za to że już nie jesteś moim Anty Fanem! Tak świat i ludzie cały czas się zmieniają! Pozdrawiam! Pa! Wasz Gracjan

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi Gracjan Roztocki mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego