• Wpisów:1215
 • Średnio co: 3 dni
 • Ostatni wpis:2 dni temu
 • Licznik odwiedzin:1 483 985 / 4273 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Cześć Kochani! Mam dla Was mój nowy teledysk do piosenki pt:"Pokochaj mnie". Już nie długo będę miał wydane swoje dwie płyty z moimi piosenkami i będę je sprzedawać po 10 zł. Pa! Wasz Gracjan
 • awatar Zwariowany Łoki: o s timi baikamy to racia bo gracian ma tarent :-)
 • awatar Drołek Jeż: No z tymi gatkami to przesada, ale przynajmniej śmiesznie jest ;D. Gracjan, nie wiem czy Ci to już nie sugerowano, ale może Ty bajki dla dzieci pisuj?
 • awatar hilow: piękne nogi!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Witam Wszystkich serdecznie! Oto moje dwa filmy dotyczące moich Anty fanów, teledysk pt."Zły sen czyli o co chodzi" i film pt:"Wywiad z moim Anty Fanem".
We wrześniu zostaną wyświetlone w TVN "Rozmowy w toku" z moim udziałem, oraz szykuje mi się że będę brał udział w reklamie i programie rozrywkowym! Pozdrawiam Was bardzo! Pa! Wasz Gracjan
 • awatar Zwariowany Łoki: ia umniem piszacz a gracian iest de best
 • awatar Zwariowany Łoki: a ja uwarzam sze twoie firmiki so swietne i supcio piknie spiewas i mas swietno fryzule. nic nie smieniaj. nie mogem sie docekacz kiedy bendzies w tivi posdro! :-)
 • awatar Panna Migotka: W reklamie czego?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Hello! A teraz moja nowa piosenka: pt. "Pukam do Ciebie".
A teraz uwaga!!! Mój największy Anty Fan zmienił się i został moim dobrym znajomym!!! Zadałem mu kilka pytań i oto odpowiedzi na nie:
1. Co Ci się we mnie nie podobało?
Nie podobało mi się blokowanie użytkowników za nieprzychylne komentarze, jeżeli chodzi o wulgaryzmy jest to rzecz zrozumiała, ale często była to zwykła krytyka. Można więc powiedzieć że to co mi się nie podobało to brak samokrytycyzmu. Może Gracjan inaczej to widział, ale przeciętny użytkownik youtube mógł to tak odebrać.
2. Po co zrobiłeś anty stronę Gracjana?
Na początku nie była to strona czysto anty Gracjanowska, pisałem również o Luntku i Rolandzie Pieczkowskim. Po co zrobiłem ta stronę ? skoro Gracjan blokował piszących mu nieprzychylne komentarze chciałem stworzyć profil na którym Ci zablokowani mogliby wyrazić swoje zdanie.
3. Co robiłeś, aby mi dokuczyć?
Przede wszystkim komentarze, z mojej strony krytykujące, ze strony niektórych osób z anty teamu często wulgarne. Co jeszcze ? Spamowanie kont, kilka prób przejęcia konta na YT, podszywanie się pod przyjaciół Gracjana by móc wystawiać negatywne komentarze. Niektórzy z anty teamu próbowali robić jakieś filmiki, na których można by było do woli krytykować Gracjana bez obawy zablokowania. Była też strona na Naszej Klasie która została zamknięta przez admina.
4. Czy Twoja strona cieszyła się dużym powodzeniem?
Niestety tak. W ostatnich dniach działania anty teamu było już 90 osób, co przy 2 miesiącach działania strony nie jest złym wynikiem.przez ten okres spotkałem raptem 3 osoby które skrytykowały ten profil ( liczba wyświetleń strony wynosiła ok 1500 ). Na naszej klasie działałem kilka dni, przez co nie miałem dużo znajomych. Ale jest jeden plus zakładania takich stron.... otóż wyłapują pseudo fanów. Na naszej klasie pisały do mnie osoby które miały Gracjana w znajomych a które mi napisały że tak naprawdę go nie lubią. Dziwne ? Niektórzy maja obsesję by mieć z 200, 300 znajomych na Naszej Klasie, więc dodają Gracjana do znajomych. Okazuje się iż te same osoby czasami krytykowały go na innych profilach. Niektórzy sami wysyłali zaproszenia, ale najczęściej było tak iż otwierało się jakąś stronę Gracjana. Jeżeli ktoś pisał negatywne komentarze to dostawał zaproszenie od anty teamu. W ten sposób mieliśmy osoby które faktycznie nie lubiły Gracjana. Niestety Gracjan nie mógł tego samego powiedzieć o swoich znajomych.Nie wszyscy jego znajomi stali za nim.
5. Pod jakimi pseudonimami występowałeś?
Moje konto to FuckYouGracjan i antygracjanteam. Mieliśmy z bratem też konta NowaHutaDweller i OnaToPotrafi do których to mieliśmy oboje hasła. Były to konta na których jawiliśmy się jako przyjaciele Gracjana by móc go przy spamować w odpowiedniej chwili. Natomiast pragnę zdementować plotki jakoby KasiaStalmach, gracjanmaPochwe i inne profile były mojego autorstwa. Z tymi profilami nie mam nic wspólnego. Były osoby które odgapiały moje pomysły i próbowały zakładać podobne konta stąd często podobieństwo nazw. Np. ktoś założył konto FUCKYOUGRACJANNN (pisane dużymi literami) kim była ta osoba, nie mam zielonego pojęcia. Faktem jest że i inne osoby z anty teamu prawdopodobnie miały więcej niż jedno konto. Nie wiadomo natomiast ile było takich osób.
6. Dlaczego zlikwidowałeś anty stronę Gracjana?
Zlikwidowałem swoje konta i kazałem to samo zrobić mojemu bratu. Dlaczego ? uważałem iż jest to bez sensu, po co komuś obrzydzać życie skoro i tak nie jest ono łatwe ? Zauważyłem iż Gracjan jest sobą, nikomu nie przeszkadza, robi tam sobie to co lubi i mimo że nie uważam Gracjana za wielkiego artystę to uważam iż to co robi może się podobać i jeżeli znajdą się odbiorcy jego twórczości to O.K.
7. Jakie masz plany na przyszłość?
Plany na przyszłość ? mam nowe konto ( jedno ! ) i nie mam zamiarów nikomu obrzydzać życia
8. Czy zrobiłeś komuś innemu anty stronę?
Jak wspomniałem już, na początku pisałem też o Luntku i Rolandzie Pieczkowskim, ale jako że Luntkowi zablokowano konto ( teraz je odzyskał ) a Roland dał sobie spokój z tymi swoimi filmikami, na talerzu został Gracjan. Nawet próbowałem swego czasu połączyć moją stronę ze stroną anty Luntek , ale zauważyłem ze to było takie konto widmo. zrobili na nim parę anty filmików i porzucili.
9. Co teraz o mnie sądzisz i jakie rady byś mi dał?
Jeżeli fani chcą Cię takiego jak teraz to nie zmieniaj nic, natomiast jeżeli myślisz o wydaniu płyty to trzeba troszkę popracować nad melodią, nad śpiewaniem do rytmu. Cały twój czar kryje się jednak chyba właśnie w tej naturalności, w tym niedopracowaniu szczegółów... w filmie "Rejs" występowali np. zwykli ludzie z wszystkimi ich wadami i słabościami, to byli ludzie bez przygotowania aktorskiego a mimo to film cieszy się popularnością po dzień dzisiejszy.
10. Co sądzisz o jakiś innych gwiazdach internetu?
No cóż ... teraz każdy może mieć swoje 5 minut w internecie. Ludzie lubią oglądać osoby oryginalne, często śmieszne w tym co robią. Było dużo takich osób... Kononowicz, Lech Roch Pawlak, Luntek, Roland Pieczkowski... . Nie są to moim zdaniem żadne kariery, a jedynie zwykłe występy pod publikę. Takie osoby są na fali miesiąc, dwa czasami i rok, ale w końcu przychodzi taki moment że wyskakuje jakaś nowa gwiazda internetu a o starej się zapomina.
11. Jak myślisz, co teraz w Internecie jest popularne?
Właśnie myślę ze takie oryginalne osoby z niecodziennym podejściem do życia ! wystarczy popatrzeć na wyświetlenia kanałów na YouTube. Luntek ma ich ponad 190 tysięcy, Gracjan ponad 160 tysięcy ! Wiadomo że w tej liczbie są fani i wrogowie ale oglądalność jest jedna w podobny sposób chciała się wylansować partia Podlasie XXI wieku zgłaszając Kononowicza w kandydaturze na prezydenta Białegostoku. Myślę że jest to najlepszy i najtańszy sposób w obecnej chwili.
12. Czy możemy zostać przyjaciółmi?
Przyjaciółmi to może za wielkie słowo, zwłaszcza po tym co zrobiłem. Natomiast dobrymi znajomymi jak najbardziej. Życzę Ci wielu sukcesów i wielu fanów. Dziękuję za wywiad. Cześć.
Ja też dziękuję za wywiad i za to że już nie jesteś moim Anty Fanem! Tak świat i ludzie cały czas się zmieniają! Pozdrawiam! Pa! Wasz Gracjan
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Witam Was serdecznie! Oto teledysk do piosenki: pt."Jezin z Bezin". Zapraszam do oglądnięcia! Pa!
A i jeszcze kilka moich nowych zdjęć:
 • awatar Panna Migotka: Nie ależ skąd, tak się składa, że całą rodziną oglądamy pańskie nagrania na youtube ;) tak się tylko zastanawiałam.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Cześć Wam! W Interia.Tv pokazał się nowy program ze mną w Pomponiku.Tv, o nazwie: Co powie Gracjan? Zapraszam do oglądnięcia:
Oraz teledysk do piosenki pt."Ja mam swój styl"
Dziękuję i pozdrawiam! Wasz Gracjan
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Cześć Moi Drodzy! Nakręciłem w Krakowie dwa nowe teledyski i zapraszam Was do oglądnięcia ich poniżej:
Krakowie, nasz Ty Krakowie:
Tylko ładnie opalona:
Pozdrawiam Was! Pa! Gracjan
 • awatar Pierniczki: Super! :) Też lubie Kraków. Od Października będe tam studiować farmacje :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Cześć! Witam Was i zapraszam do oglądnięcia mojego nowego teledysku pt:"Niespodzianka Gracjana". Oprócz tego teledysku, na moim blogu w YouTube, jest jeszcze kilka nowych filmów z piosenkami. Zapraszam do oglądnięcia! Pa! Wasz Gracjan
 • awatar Pierniczki: Dzięki za dodanie do znajomych Panie Gracjanie :) Jestem Pana wielką fanką i ciesze sie, że wreszcie moge dodawać komentarze. Pozdrawiam gorąco! I życze jak najwięcej słonecznych dni w Pana życiu :)
 • awatar Fifka: Jej! Jak ja lubię niespodzianki Gracjanku :)!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Witam Was bardzo serdecznie! Zapraszam Was do oglądnięcia dwóch filmów ze mną na YouTube, a autorem tych filmów jest Interia.tv i są one częścią programu pt:"Pomponik" w którym mam swój dział pt:"Niespodzianka Gracjana". W ten poniedziałek 28 lipca na www.interia.pl będę na czacie o 17 godzinie. Będziecie mogli zadawać mi pytania, na które będę Wam od razu odpowiadał. Pa! Wasz Gracjan
 • awatar Fifka: Pan na włościach, który radzi sobie świetnie :)
 • awatar kropelka: Gracjan jesteś świetny :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Witam Was moi kochani! Mam dla Was niespodziankę, na www.interia.tv jest program: "Pomponik" i w nim jest mój program pt:"Niespodzianka Gracjana". A oto link do programu:"Pomponik": http://www.interia.tv/rozrywka/programy-interia_tv,4359,,,1148671
Jest to pierwszy odcinek "Niespodzianki Gracjana" i mam nadzieję że będą następne odcinki, co tydzień, ale to już będzie zależało od Was, czy będzie duża oglądalność i wysokie oceny. W tej "Niespodziance Gracjana" przeprowadzam sondę na ulicy odnośnie..., ale zobaczcie sami, przecież to jest niespodzianka! Dziękuję Wam bardzo i zapraszam do oglądania: interia.tv i programu:"Pomponik"! Pa! Wasz Gracjan
 

 
Cześć! Na stronie Radia Eska Rock jest wywiad ze mną: http://www.eskarock.pl/index.php?page=show_song_eska_rock&;also_id=6753
Trochę krótki ale za to z obrazami i zdjęciami! Zapraszam do obejrzenia! Pa!
 • awatar kotka69: ja także stawiam, że Rubik jest podobny do Gracjana a nie Gracjan do Rubika a poza tym każdy z Was jest najbardziej podobny do samego siebie :))))))))))
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Cześć Wszystkim! Nagranie wczoraj w Warszawie w Radiu Eska Rock wypadło super, a dostałem informację że program "Rozmowy W Toku" w TVN, zostanie wemitowany na początku sierpnia. Jest piękna pogoda więc nie ma co siedzieć w domu, tylko trzeba wyruszyć na wakacyjne szlaki. Więc życzę wam świetnego odpoczynku i wspaniałych przygód. Pa! Wasz Gracjan
 

 
Cześć! Jutro, 1 lipca wystąpię w Radiu Eska Rock od 8 do 10 rano. Jeśli możecie to posłuchajcie, a jak ktoś da radę, to niech tą audycję nagra na płytę. A tak poza tym to jutro bedę w Warszawie i pochodzę sobie po mieście. Pa! Wasz Gracjan
 

 
Cześć! A oto moja nowa piosenka pt:"Na na na ra ta ta" Pozdrawiam wszystkich! Pa! Wasz Gracjan
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Witam Was! Jest na internecie nowa wersja mojej piosenki pt:"Paulina", bardzo fajna, posłuchajcie:
 • awatar Gracjan Roztocki: To nie ja! Ten podkład muzyczny zrobił DJ. Mi się podoba, choć mocno zmiksował i to co było na końcu, to dał na początek. Ale fajne! Są też inne wersje zrobione przez różnych internautów tej i innych moich piosenek.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Cześć Wszystkim! W końcu mi naprawiono internet, przez 5 długich dni i nocy nie miałem dostępu do internetu, to było straszne! Ale teraz jest już O.K. Jako że już niedługo zaczynają sie wakacje, to ja zaśpiewałem o nich moją piosenkę! Zapraszam do oglądnięcia teledysku:
Zapraszam Was też do oglądnięcia innych moich nowych piosenek, koncertu życzeń oraz miksów moich piosenek non-stop na stronie: http://pl.youtube.com/user/GRACJANROZTOCKI
Pozdrawiam Was serdecznie, bardzo się za Wami stęskniłem! Pa! Wasz Gracjan
 • awatar Gość: nawet nie wiesz, jak straszne to było dla nas ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Wiedniu 2008. Zaśpiewałem piosenkę pt: "Polska faworytem jest", którą dedykuję Polskiej Reprezentacji i Polskim Kibicom! Zapraszam do oglądnięcia filmu pt:"Polska, Polska, Polska!" z piosenką! Pa! Wasz Gracjan!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Cześć! Witam wszystkich. Dnia 24 maja 2008 założyłem blog: http://www.gracjanakty.pinger.pl Będę na nim prezentował moje akty, zaczynam od najstarszych zdjęć, potem będę dodawał kolejno coraz nowsze zdjęcia i aż do najnowszych, obecnie robionych. Teraz umieściłem zdjęcia sprzed 15 lat, robione w Niemczech, w Hamburgu. To był mój początek naturyzmu i fotografowania się nago na łonie natury. Zapraszam do oglądnięcia zdjęć!
 

 
Cześć! Namalowałem dzisiaj obraz pt:"Giewont", i byłem na otwarciu wystawy mojej Cioci Janiny Berdak, dostała bardzo piękne kwiaty a ja zrobiłem im zdjęcia i teraz na moim blogu Wam je prezentuję. Piękne, bardzo piękne i pachnące!
 • awatar Paulineczka.: Oj Gracjan Ty to masz z tymi kwiatami i naturą :)
 • awatar Look at me!: ślicznie ^^ Pięknie...ajj :*
 • awatar Gość: piękny...wczesny van Gogh ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Polecam mój nowy blog o mnie, prowadzony przez Krysie, bardzo fajny, kolorowy i wesoły! Oto adres: http://gracjanroztocki.blog.onet.pl/
Zapraszam wszystkich!!!
 

 
Cześć! Dzisiaj sobie troszkę podciąłem włosy i chyba teraz lepiej wyglądam, zobaczcie sami na moich dwóch zdjęciach. Fajnie, bo moje piosenki już niedługo będą z podkładem muzycznym, a pomoże mi w tym: Boreq, który będzie mi robił podkłady muzyczne, no i bardzo fajnie!!!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Witajcie! Miałem dzisiaj szalony dzień, bo miałem pod Wawelem nad Wisłą sesję zdjęciową. Zawodowy fotograf: Radek Polak zaprosił mnie na swoje warsztaty fotograficzne i porobił mi sporo zdjęć pod Wawelem. Potem zdjęcia robili mi jego słuchacze z warsztatów foto. A tu kilka tych zdjęć autorstwa: Radka Polaka
 • awatar Andaj: Świetne Wnosisz kolor i humor swoją osobą w codzienną szarość. Reprezentujesz w pewien sposób kicz, ale można wielbić cię za oryginalność i (jak określiłeś) dziecięcą radość. Sesja z pewnością ciekawa, tylko kto widział nad tą częścią Wisły piasek? Ciekawa fryzura - lepiej ci z jaśniejszymi włosami. Pozdrowienia!
 • awatar Gość: ja w to nie wątpię, że jesteś artystą xD
 • awatar Paulineczka.: Gracjan super sesja ;) Ale Ty fotogeniczny jesteś :D Zapraszam do mnie Pozdrawiam :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Cześć! Na interia.pl jest wywiad ze mną i dużo moich filmików i zdjęć, złączonych w dość długi film. Bardzo fajny, polecam wszystkim zobaczyć:
http://www.interia.tv/goscie-interia_tv/gwiazdy,4684,,,1111500
 

 
Cześć! Dzisiaj na YouTube dodałem na moim koncie, mój nowy film o Wrocławiu z moją piosenką pt:"Naszym miastem Wrocław jest".
Zapraszam do oglądnięcia filmu i posłuchania piosenki o Wrocławiu, moim rodzinnym mieście. Pozdrawiam Was! Gracjan
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Dnia 15 maja uruchamiam mój blog. Fajnie!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›